Osm týmů poměří síly v malé kopané

Dynamo FANS chystá ve spolupráci s HC Dynamo Pardubice turnaj v malé kopané, který se uskuteční tuto středu od 17:00 na hřišti v Srchu. Všichni příznivci pardubického hokeje jsou na tuto akci srdečně zváni!

V turnaji si to rozdá šestice týmů. Dva mančafty sestavil klub HC Dynamo Pardubice, dále se potom představí tři celky Dynamo FANS, Sektor 101, Ultras Pardubice a šestku uzavřou zástupci „starší“ generace fanoušků.

Mimo aktivních účastníků se také této jistě příjemné akce zúčastní další představitelé vedení našeho klubu a několik hráčů. Potvrzenými hosty jsou navrátilec do sestavy Tomáš Rolinek a snajpr Petr Sýkora. Svou účast také osobně přislíbil hlavní trenér A mužstva Miloš Říha, jenž s sebou jistě přivede i další tváře.

Systém turnaje

Hrát se bude souběžně na dvou hřištích 2 x 10 minut s přestávkou 2 minuty. Počet hráčů v každém týmu je 4 + gólman (+ hráči na střídání). Budou dvě skupiny po 3 týmech – vítězové skupin si to rozdají o vítězství, druhé týmy o 3. místo. Poslední ze skupin potom svedou bitvu o čestnou pátou pozici. O pořadí v tabulkách rozhoduje: 1. Počet bodů, 2. Vzájemný zápas, 3. Rozdíl skóre, 4. Počet vstřelených gólů, 5. penaltový rozstřel. V případě remízového zápasu se budou kopat penalty – každý tým má 3 pokusy – v případě remízy se pak kope po jedné s náhlou smrtí. Po penaltách bere vítěz 2 body, poražený jeden bod. Vítěz v čistém hracím čase bere 3 body.

Rozlosování turnaje bude zveřejněno na místě.