Zápis ze schůze Dynamo FANS

V sobotu 20. června 2015 proběhla v salonku hospody Sport za Tipsport arénou první schůze s novým vedoucím Dynamo FANS Víťou Vlachým. Zhruba dvacítka účastníků se pozdržela takřka dvě a půl hodiny, během kterých se řešilo spousty věcí.

Na přetřes přišla nejrůznější témata od organizace fandění v kotli, až po nejrůznější společné akce během sezony.

V nejzásadnějších věcech bylo rozhodnuto takto:

  1. „Řídit“ fandění v kotli bude speaker s megafonem, jehož pozice bude u bubnů
  2. V prostoru u bubeníků bude stát také vedoucí Dynamo FANS a další pověřený člověk, který se bude snažit sjednocovat fandění na Jižní tribuně tak, aby nedocházelo k tomu, že obě poloviny budou křičet něco jiného
  3. Výše členských příspěvků pro sezonu 2015/2016 bude následující: 100,- Kč pro osoby do dvaceti let, ostatní 300,- Kč
  4. Martin Pavelka byl pověřen komunikací s Karlem Klodnerem ohledně financí starého fanklubu

Výjezdy

Na každý ze šestadvaceti výjezdů základní části + play off bude určen jeden člověk z výjezdového výboru, který bude mít organizaci daného výjezdu na starost. Nejdůležitějším úkolem bude evidence účastníků a řízení rezervace. Za tímto účelem bude zřízeno speciální telefonní číslo, které bude všem dostatečně přístupno a bude jej obsluhovat jen a pouze zvolený vedoucí pro daný výjezd.

Choreo

I v příští sezoně bude fungovat výbor pro tvorbu co možná nejkvalitnějšího chorea na vybraná utkání případně k příležitosti nějaké významné akce, která se uskuteční během sezony. Choreo bude financováno z prostředků Dynamo FANS, do kterých bude možno kromě členského příspěvku přispět dle vlastního uvážení koupí propagačních předmětů Dynamo FANS (placky, samolepky,…) či příspěvkem do speciální kasičky, která bude přítomna na stánku během domácích zápasů.

Každá akce na výrobu chorea bude v dostatečném časovém předstihu propagována tak, aby se jí mohlo zúčastnit pokud možno co nejvíce lidí a choreo bylo kvalitní.

Společné akce během sezony

Během extraligového ročníku 2015/2016 se také můžete těšit na řadu společných akcí, ať už čistě s členy Dynamo FANS, nebo s představiteli klubu HC Dynamo Pardubice. Jednou z prvních takových akcí bude turnaj v malé kopané na hřišti v Srchu. Uskutečnit by se měl v srpnu a další informace budou k dispozici co nevidět.

Uvítáme také jakékoliv návrhy fanoušků na podobné akce, ovšem za předpokladu, že fanoušek nepřednese pouze svůj návrh, ale bude se do jisté míry aktivně podílet na jeho realizaci.

Informování členů

Informace o všech chystaných akcích a změnách v Dynamo FANS budou fanouškům podávány tak jako doposud. Hlavním zdrojem budou webové a facebookové stránky Dynamo FANS, nejdůležitější věci potom budou členům chodit přímo do jejich e-mailové schránky prostřednictvím adresy info@dynamofans.cz, na kterou se budou moci také sami obrátit s případnými dotazy týkajících se čehokoliv.

Leave a Reply